Zakątek Jeździecki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Cavaliad Equestrian wita!

Go down 
AutorWiadomość
Sara Ostwood

Sara Ostwood


Liczba postów : 107
Join date : 30/03/2017
Age : 24
Skąd : Hrabstwo Highland, Szkocja

Cavaliad Equestrian wita! Empty
PisanieTemat: Cavaliad Equestrian wita!   Cavaliad Equestrian wita! EmptySob Maj 09, 2020 10:42 am

Imię i nazwisko: Sara Ostwood
Dlaczego postanowiłeś/-aś dołączyć do Zakątka Jeździeckiego?: Nie ma to jak najlepsza, polska społeczność graczy Very Happy
Opowiedz nam o swojej stajni:Ośrodek jeździecki Cavaliad Equestrian znajduje się w hrabstwie Highland w Szkocji, niedaleko znanego wszystkim jeziora Loch Ness. Działamy od roku i zajmujemy się głównie czynnym startem w zawodach, klubem jeździeckim oraz hodowlą koni sportowych. Wraz z moim narzeczonym Charlie'm chcieliśmy stworzyć miejsce rozwoju, zarówno dla świetnych koni jak i ambitnych jeźdźców, którzy pod naszym okiem będą mogli rozwijać się w skokach, ujeżdżeniu oraz WKKW.
Czym zajmuje się Twój ośrodek?: Hodowla koni sportowych, klub jeździecki, czynne starty w zawodach w dyscyplinach skoków, ujeżdżenia oraz WKKW.
Jakie konie hodujesz?: Głównie skupiamy się na hodowli koni hanowerskich.
Ulubiona rasa: Nie mam swojej ulubionej rasy, każdy ma w sobie jakiś urok Very Happy
Opowiedz nam o swojej postaci: Nazywam się Sara i mam 21 lat. 3 lata temu poznałam swojego narzeczonego, a rok temu wspólnie otworzyliśmy Cavaliad Equestrian. Konie zafascynowały mnie już jako dziecko. Moi rodzice ze mną w wózku już od najmłodszych lat jeździli po stajniach na całym świecie i zarazili mnie miłością do koni. Po wielu latach w różnych klubach na całym świecie postanowiłam pójść na swoje i zaryzykować, by spełniać swoje marzenia. A już pomijając moje życiowe ekscesy to uwielbiam rybę z frytkami Razz
Zdjęcie: Cavaliad Equestrian wita! Charli10
Na zdjęciu Charlie i CE Van Hallen
Powrót do góry Go down
https://cavaliadequestriansport.weebly.com/
 
Cavaliad Equestrian wita!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» ALBUM - Cavaliad Equestrian
» Vannhof Equestrian Center
» Album Greenhallow Equestrian Centre

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Zakątek Jeździecki :: Poczekalnia :: Przywitaj się!-
Skocz do: