IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Dzień dobry kochani

Go down 
AutorWiadomość
Elené Mikrelew

Liczba postów : 98

PisanieTemat: Dzień dobry kochani   Sob Gru 15, 2018 2:02 am

Jako Elenka nie miałam jeszcze okazji się witać, a od czasów Natalii parę rzeczy się zmieniło.
Imię i nazwisko: Elené Mikrelew
Dlaczego postanowiłeś/-aś dołączyć do Zakątka Jeździeckiego?: Jestem tutaj już od długiego czasu, więc myślę, że wystarczy po prostu: jestem, bo jestem. Rzadko, ale jednak.
Opowiedz nam o swojej stajni: Fire Wolf Equestrian Center istnieje od 23 września 2014 roku. Do FWEC powstała hodowla "przyboczna", która powoli przeistacza się w odrębną stajnię- Sigma's Horses, powstała w (prawdopodobnie) 2016.
Czym zajmuje się Twój ośrodek?: Hodowlą, treningiem koni oraz wystawianiem ich w zawodach. Nasze konie startują obecnie w 5 dyscyplinach: skokach, ujeżdżeniu, WKKW, show huntersie oraz wyścigach konnych. Planujemy zrezygnować ze show hunters.
Jakie konie hodujesz?: FWEC skupia się głównie na KWPNach oraz koniach ukraińskich, zdarzają się jednak także pojedyncze sztuki ras takich jak Hanowery, konie pełnej krwi angielskiej, Knabstrupy i więcej. Sigma's Horses to z kolei dom dla koni trakeńskich, a także od niedawna dla rasy Selle Français.
Ulubiona rasa: Konie trakeńskie i SF
Opowiedz nam o swojej postaci: Elka ma obecnie 22 lata. Urodziła się w Petersburgu w Rosji, jednak jeszcze na początku swojego życia wyemigrowała z familią do Stanów Zjednoczonych. Przejęła FWEC jakieś półtora roku temu. Z końmi bytuje od zawsze, i choć miała chwile załamań, nadal robi to, co lubi robić najbardziej, czyli im się poświęcać.
Zdjęcie:
Jedna z dwóch pamiątek po moim ukochanym przyjacielu, Noctis w zimowej edycji:) Niechże ten skromny konik przekona moje duże maleństwo, że wciąż jest dla mnie ważny.
Powrót do góry Go down
Aleksandra Nowakowska
Admin

Liczba postów : 221

PisanieTemat: Re: Dzień dobry kochani   Nie Gru 16, 2018 5:14 pm

Witamy!
Powrót do góry Go down

Dzień dobry kochani
Powrót do góry 
Strona 1 z 1