IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Witam serdecznie!

Go down 
AutorWiadomość
Aleksandra Nowakowska
Admin

Liczba postów : 221

PisanieTemat: Witam serdecznie!   Sob Lip 21, 2018 8:46 pm

Imię i nazwisko: Aleksandra Nowakowska
Dlaczego postanowiłeś/-aś dołączyć do Zakątka Jeździeckiego?: W sumie to jestem tu administratorem, więc ciężko było nie dołączyć Razz Tak na poważnie, to głównie dlatego, że spodobała mi się idea polskiego forum.
Opowiedz nam o swojej stajni: K. S. Centurion to nowy ośrodek położony na obrzeżach Wrocławia. Nieustannie się rozwijamy, tak by dorównywać poziomem stajnie naszych sąsiadów. Aktualnie posiadamy 26 koni głównie rasy KWPN.
Czym zajmuje się Twój ośrodek?: Niczym się nie wyróżnia. Startujemy we wszystkich koronnych dyscyplinach, czyli skokach, ujeżdżeniu i wkkw.
Jakie konie hodujesz?: Holenderskie konie gorącokrwiste i zaczynam belgijskie konie gorącokrwiste. Co  tego wyjdzie - czas pokaże. Powiem tylko, że uwielbiam różnorodność, więc zapewne pojawią się u nas osobniki innych ras.
Ulubiona rasa: Chyba nie mam, ale najbliżej są KWPN, andaluzy i fryzy.
Opowiedz nam o swojej postaci: Aleksandra Nowakowska to wesoła dziewiętnastolatka. Razem z rodzicami prowadzi ośrodek, zajmuje się wszystkim poza administracją i sprawami organizacyjnymi. Ma dwie jeżdżące konno siostry. Do jej podstawowych koni należy SCC Invictus, SCC Convarottia i SCC Reverso. Okazyjnie dosiada RDEC Vinterburga, ale ten podobnie jak Invictus dopiero zaczyna pracę.
Zdjęcie: Na zdjęciu ja i Carpe Diem.
Powrót do góry Go down
Billie Sparrow

Liczba postów : 61

PisanieTemat: Re: Witam serdecznie!   Nie Lip 22, 2018 5:24 pm

Witaj!
Powrót do góry Go down

Witam serdecznie!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-