Zakątek Jeździecki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 ♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM

Go down 
+2
Aleksandra Nowakowska
Victoria Dorian
6 posters
AutorWiadomość
Ines Abraham
Moderator
Ines Abraham


Liczba postów : 238
Join date : 14/08/2015
Age : 23
Skąd : Noeville

♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM Empty
PisanieTemat: ♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM   ♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM EmptyWto Cze 27, 2017 6:14 pm

♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM 2uQZF

Krótko o RC
Reign Riding Centre założone zostało w 2015 roku w małym miasteczku Noeville. Działamy bardzo prężnie i skutecznie, zarówno na arenach lokalnych, jak i międzynarodowych. Chyba nie przesadzę, jeśli powiem, że pod względem sportu jesteśmy na dosyć wysokim poziomie, a nasze konie są dość mocno cenione.
Skupiamy się przede wszystkim na hodowli i zawodach. Wszystkie nasze wierzchowce są rasy KWPN. Co roku selekcjonujemy konie w naszym stadzie, aby móc oferować innym hodowcom możliwość kupna oraz dzierżawy.
RC jest organizatorem wielu imprez sportowych. Największą popularnością szczyci się cykl Time Of Warmbloods, który co roku przyciąga dziesiątki jeźdźców i koni.

Spis zdjęć
[27/06/17] Vendi TN-OD
[04/07/17] Knokke Du Harst RC
[12/07/17] ABRC Arcadia i Simon Abraham, Kodak De Cheux RC i Ines Abraham
[26/07/17] Minstrel RC i Ines Abraham-Time Of Warmbloods
[02/08/17] RDEC Germania i Ines Abraham-Time Of Warmbloods
[08/08/17] Ines Abraham i Zordina RC-Time Of Warmbloods
[09/10/17] Maya Scoot & Coupe d'Or RC
[10/11/17] Birkebei Shangri-La
[19/11/17] LS Dragon
[05/05/18] Ines Abraham & Minstrel RC-Wiosenne zawody ujeżdżeniowe


Ostatnio zmieniony przez Ines Abraham dnia Sob Maj 05, 2018 8:14 pm, w całości zmieniany 10 razy
Powrót do góry Go down
https://olus2210.wixsite.com/reignrc
Ines Abraham
Moderator
Ines Abraham


Liczba postów : 238
Join date : 14/08/2015
Age : 23
Skąd : Noeville

♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM Empty
PisanieTemat: [27/06/17] Vendi TN-OD   ♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM EmptyWto Cze 27, 2017 6:24 pm

♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM 2uQZ2
Vendi TN-OD
Vendi TN-OD jest świetną klaczą ujeżdżeniową, półsiostrą ogiera Minstrel RC. Jest ona u nas dość krótko bo kilka dni, lecz była w RC już wcześniej. Została sprzedana do Redwood Equestrian Centre, ale koniec końców wróciła do nas.
Klacz jest bardzo spokojna i ułożona-zupełne przeciwieństwo swojego brata. Uwielbia kąpiele i spacery na łono natury. Pod siodłem jednak potrafi pokazać co potrafi, z tego też powodu nadaje się wyłącznie dla zaawansowanych jeźdźców. Jednak wynagradza to jej pełen gracji i ekspresji ruch.
Obecnie klacz będzie przeznaczona do hodowli, w dużych zawodach brać będzie udział dopiero po daniu nam źrebaka
Powrót do góry Go down
https://olus2210.wixsite.com/reignrc
Ines Abraham
Moderator
Ines Abraham


Liczba postów : 238
Join date : 14/08/2015
Age : 23
Skąd : Noeville

♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM Empty
PisanieTemat: Re: ♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM   ♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM EmptyWto Lip 04, 2017 9:52 pm

♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM 2v4SL
Knokke Du Harst RC
Knokke Du Harst RC to nasz nowy ogier skokowy. Przyjechał dziś z samego rana.
Knokke to bardzo spokojny i ułożony koń. Zarówno w transporcie jak i na jeździe nie sprawiał żanych problemów. Mimo młodego wieku-4 lata umie naprawdę dużo, jednak nie chcemy go przemęczać, więc jak na razie będzie w dość lekkim treningu przygotowującym go do kariery sportowca.
Powrót do góry Go down
https://olus2210.wixsite.com/reignrc
Ines Abraham
Moderator
Ines Abraham


Liczba postów : 238
Join date : 14/08/2015
Age : 23
Skąd : Noeville

♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM Empty
PisanieTemat: Re: ♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM   ♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM EmptySro Lip 12, 2017 8:40 pm

♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM 2vjoE
Od lewej: ABRC Arcadia i Simon Abraham, Kodak De Cheux RC i Ines Abraham
W końcu znalazłam czas na trening z bratem o który tak bardzo mnie prosił. Jako, że obie klacze miały w grafiku podobny trening, wspólnie uznaliśmy, że dobrym pomysłem będzie wziąć je razem i "odhaczyć" jazdę. Co prawda rzadko zdarza się, że trenujemy na jednej ujeżdżalni konie różniące się dyscyplinami bo jest to po prostu niewygodne, jednak dziś udało nam się to połączyć. Jazda była na tyle lekka, że podczas niej znaleźliśmy nawet czas na ploty Smile Naprawdę, musimy częściej razem jeździć.

ABRC Arcadia to klacz kupiona z Ardent Baldr Riding Centre. Dosyć spokojna, ale często się rozprasza. Mimo to, umie naprawdę dużo i uczy się bardzo, bardzo szybko. Na zawodach też daje sobie radę, więc za jakiś czas prawdopodobnie wskoczy do stawki naszych koni typowo sportowych.
Kodak De Cheux RC to córka ogiera PCRA The Whiskey Bandit i klaczy AFRS My Little Lady, przeznaczona do WKKW. Jest to zupełne przeciwieństwo Arcadii-Kodak jest okropnie nerwową i elektryczną klaczą, jednak przy wprawnym jeźdźcu potrafi pokazać się z tej lepszej strony. Dopiero rozpoczyna karierę sportową, ale już teraz nadzwyczaj dobrze sobie radzi na mniejszych, stajennych zawodach.


Ostatnio zmieniony przez Ines Abraham dnia Czw Lip 13, 2017 2:41 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://olus2210.wixsite.com/reignrc
Victoria Dorian

Victoria Dorian


Liczba postów : 38
Join date : 29/08/2015
Age : 23
Skąd : Wersal

♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM Empty
PisanieTemat: Re: ♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM   ♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM EmptySro Lip 12, 2017 9:00 pm

Jezusie jakie to piekne *-*
Powrót do góry Go down
Ines Abraham
Moderator
Ines Abraham


Liczba postów : 238
Join date : 14/08/2015
Age : 23
Skąd : Noeville

♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM Empty
PisanieTemat: Re: ♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM   ♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM EmptySro Lip 12, 2017 9:11 pm

Dziękuję ^^
Powrót do góry Go down
https://olus2210.wixsite.com/reignrc
Aleksandra Nowakowska
Admin
Aleksandra Nowakowska


Liczba postów : 221
Join date : 14/07/2015
Age : 24
Skąd : Szczecin

♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM Empty
PisanieTemat: Re: ♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM   ♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM EmptySro Lip 12, 2017 11:04 pm

Cudowne koniska!
Powrót do góry Go down
Ines Abraham
Moderator
Ines Abraham


Liczba postów : 238
Join date : 14/08/2015
Age : 23
Skąd : Noeville

♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM Empty
PisanieTemat: Re: ♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM   ♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM EmptyCzw Lip 13, 2017 12:29 pm

Dzięki C:
Powrót do góry Go down
https://olus2210.wixsite.com/reignrc
Cheryle Rudis

Cheryle Rudis


Liczba postów : 108
Join date : 25/01/2017
Age : 26
Skąd : Polska

♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM Empty
PisanieTemat: Re: ♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM   ♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM EmptyCzw Lip 13, 2017 10:48 pm

Wow! Ale cudeńka! Pilnuj dobrze tych koni, bo mogę chcieć ci je ukraść Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.photoblog.pl/heroesstables
Sylvia Lloyd

Sylvia Lloyd


Liczba postów : 16
Join date : 06/08/2015
Age : 30
Skąd : Świnoujście

♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM Empty
PisanieTemat: Re: ♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM   ♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM EmptyPią Lip 14, 2017 12:06 pm

Uwielbiam twoją obróbkę Wink super zdjęcia
Powrót do góry Go down
https://lexsingtonequestri.wixsite.com/rusty-ridge-stables
Ines Abraham
Moderator
Ines Abraham


Liczba postów : 238
Join date : 14/08/2015
Age : 23
Skąd : Noeville

♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM Empty
PisanieTemat: Minstel RC i Ines Abraham-Time Of Warmbloods   ♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM EmptySro Lip 26, 2017 9:12 pm

♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM 2vLJk
Minstrel RC i Ines Abraham-Time Of Warmbloods
Pierwszy poważny start tej pary w klasie CC(7) Smile
Minstrel RC to jeden z naszych najlepszych ogierów ujeżdżeniowych i czołowych reproduktorów. Obecnie ma 13 lat, a jest z nami od grudnia 2015. Jest półbratem Vendi TN-OD
Z charakteru jest dosyć nerwowy, ale mimo to bardzo dobrze radzi sobie z nowymi wyzwaniami. Chodzi na zawody i treningi tylko pode mną-to mój koń prywatny, jednak mimo to startujemy w barwach RC.
Obecnie największy "nacisk" pod względem ujeżdżeniowym kładziemy na córkę Minstrela-Schwalbenkonig Mahol. Klaczka naprawdę świetnie sobie radzi na czworoboku i mamy nadzieję, że w niedługim czasie będzie jedną z najlepszych młodych klaczy ujeżdżeniowych i będzie odnosić niemniejsze sukcesy jak ojciec.
Powrót do góry Go down
https://olus2210.wixsite.com/reignrc
Ines Abraham
Moderator
Ines Abraham


Liczba postów : 238
Join date : 14/08/2015
Age : 23
Skąd : Noeville

♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM Empty
PisanieTemat: RDEC Germania i Ines Abraham-Time Of Warmbloods   ♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM EmptySro Sie 02, 2017 7:59 pm

♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM 2vZoU
RDEC Germania i Ines Abraham-Time Of Warmbloods
Wystartowaliśmy Very Happy Germania jak zawsze w TOP formie, jednak dzisiaj po raz pierwszy parkur na zawodach przejechała ze mną. Niestety, ja dzisiaj wypadłam nieco gorzej niż zazwyczaj i muszę z tego miejsca bardzo podziekować koniowi, który ratował mnie w cięższych sytuacjach podczas przejazdu (z tego też powodu niektóre najazdy nie wychodziły nam do końca idealnie, a pozycja w skoku dawała wiele do życzenia, ale ciii...). Mimo moich błędów, jestem zadowolona, gdyż jakimś cudem udało nam się przejechać na czysto i w dobrym czasie Smile
Następnym razem będzie jeszcze lepiej Wink
Powrót do góry Go down
https://olus2210.wixsite.com/reignrc
Ines Abraham
Moderator
Ines Abraham


Liczba postów : 238
Join date : 14/08/2015
Age : 23
Skąd : Noeville

♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM Empty
PisanieTemat: Re: ♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM   ♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM EmptyWto Sie 08, 2017 8:51 pm

♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM 2wdQd
Ines Abraham i Zordina RC-Time Of Warmbloods
Zordina RC na pierwszych zawodach. Jestem naprawdę zadowolona, że za pierwsze zawody Zorki "posłużyło" nam TOW. Co prawda rzuciliśmy ją trochę na głęboką wodę bo, nie ukrywajmy, jest to jedna z większych imprez, ale mimo wszystko klacz poradziła sobie naprawdę dobrze. Było kilka potknięć, ale mamy nadzieję na dość wysokie noty Smile
Zordina RC to córka ogiera Lassas Du Vandarin-jednego z głównych skoczków naszej stajni. Jest jedną z niewielu kasztanek, które mamy do skoków, co czyni ją dość wyjątkową. Powiem szczerze, że początkowo nie byłam co do niej przekonana bo jako źrebak była wyjątkowo niezdarna i zastanawiałam się nad późniejszą sprzedażą jej do rekreacji jak dorośnie, ale z czasem wydoroślała, zmężniała i na treningach pokazała nam swój talent, przez co będziemy próbować iść z nią dalej w sport
Powrót do góry Go down
https://olus2210.wixsite.com/reignrc
Ines Abraham
Moderator
Ines Abraham


Liczba postów : 238
Join date : 14/08/2015
Age : 23
Skąd : Noeville

♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM Empty
PisanieTemat: Ines Abraham i SHS Llatila-Time Of Warmbloods   ♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM EmptySro Sie 16, 2017 6:31 pm

♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM 2wsoF
Ines Abraham i SHS Llatila-Time Of Warmbloods
Nareszcie mogę z dumą powiedzieć, że jedna z najbardziej utalentowanych młodych klaczy naszej stajni oficjalnie rozpoczęła karierę sportową! Very Happy
SHS Llatila to półsiostra naszej drugiej najlepszej klaczy skokowej-SHS Lagoinhy. Obie są po ogierze SHS Leather'n'Leace. Matką Llatili jest ustawiona wysoko w rankingu MHS Grace, więc jest spokrewniona także z RDEC Germanią. Jak widać, klacz ma bardzo dobre pochodzenie i mam nadzieję, że będzie to owocowało w wynikach (chociaż mamy na uwadze, że, jak to się mówi, "rodowód nie skacze").
Koń niestety należy do tych nerwowych, przez co mamy małe trudności podczas pracy z nią. Jednak wszystko jest "do utemperowania", pod wprawnym i doświadczonym jeźdźcem chodzi bardzo dobrze. Trzeba też pamiętać, że koń jest młody, wiec taki charakter jest uzasadniony w pewnym stopniu.
Mamy nadzieję, że praca z nią przyniesie bardzo dobre efekty Smile
Powrót do góry Go down
https://olus2210.wixsite.com/reignrc
Ines Abraham
Moderator
Ines Abraham


Liczba postów : 238
Join date : 14/08/2015
Age : 23
Skąd : Noeville

♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM Empty
PisanieTemat: Maya Scoot & Coupe d'Or RC   ♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM EmptyPon Paź 09, 2017 6:24 pm

♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM 2y7Wh
Maya Scoot & Coupe d'Or RC
Nareszcie odpoczywamy po TOW Smile Przez ostatnie 2 miesiące nasza ekipa miała pełne ręce roboty związane z organizacją i startami w zawodach, ale na szczęście wszystko przebiegało pomyślnie. Teraz czekamy na wyniki.
W ciągu tych 2 miesięcy, do naszej stajni zostały zakupione nowe ogłowia, siodła i szmatki-kilka kompletów składających się z czapraków, nauszników i owijek. Kupiliśmy też nowe szczotki i preparaty. Koniory niedługo będą strzyżone bo idzie do zimy i powoli zaczynamy mieć hodowlę niedźwiedzi zamiast KWPNów... Wink Do tego sporo derek czeka wymiana bo, jak powszechnie wiadomo, przy pomocy siły "trzeciej" naprawdę szybko się psują Razz
Jednym z koni dla których został kupiony całkowicie nowy sprzęt jest przedstawiony na zdjęciu wyżej młody ogier Coupe d'Or (Tjungske RC x Vendi TN-OD). Ma on 3 lata i jest w trakcie zajazdki. Z racji pochodzenia, jego "docelową" dyscypliną jest ujeżdżenie. Kładziemy w nim naprawdę duże nadzieje i chyba nie pójdą one na marne-koń już w tym momencie super się rusza i szybko się uczy. Do tego po rodzicach odziedziczył bardziej "kuleczkowatą" budowę, co mnie nawet cieszy bo nasze konie o tej budowie, takie jak Minstrel czy Tjungske, osiągają dosyć wysokie noty (a jak wiemy budowa w kwestii konia sportowego jest rzeczą ważną, co bardzo często widać po wynikach Smile ). Bardzo fajne jest też to, że jest spokrewniony także z drugim naszym najlepszym koniem-Minstrelem, gdyż Vendi TN-OD jest półsiostrą Minstrela od strony matki (MaryLou)
Powrót do góry Go down
https://olus2210.wixsite.com/reignrc
Ines Abraham
Moderator
Ines Abraham


Liczba postów : 238
Join date : 14/08/2015
Age : 23
Skąd : Noeville

♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM Empty
PisanieTemat: Birkebei Shangri-La   ♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM EmptyPią Lis 10, 2017 6:55 pm

♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM 2zd6g
Birkebei Shangri-La
W końcu i ta klaczynka doczekała się zdjęcia ^^
Birkebei Shangri-La to 5 letnia klacz KWPN do WKKW. Jej ojcem jest Birkebei Bjorgel hodowli Ardent Baldr Riding Centre (właśc: Bianca Young Björnson), a matką kupiona przez nas w zeszłym roku klacz DVEC Receanna, hodowli Diamond Valley Equestrian Centre (właśc: Natasha Shiver) po ogierze DVEC Goulivero II. Przyjechała do naszej stajni jako źrebak na samym początku tego roku, wraz z Birkebei Blue Hivette
Powrót do góry Go down
https://olus2210.wixsite.com/reignrc
Lace Holland
Admin
Lace Holland


Liczba postów : 40
Join date : 14/07/2015
Age : 24
Skąd : Avilla Valley

♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM Empty
PisanieTemat: Re: ♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM   ♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM EmptySob Lis 11, 2017 9:12 am

Ale śliczność! I love you
Powrót do góry Go down
http://www.devoreridingacademy.weebly.com/
Ines Abraham
Moderator
Ines Abraham


Liczba postów : 238
Join date : 14/08/2015
Age : 23
Skąd : Noeville

♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM Empty
PisanieTemat: Re: ♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM   ♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM EmptySob Lis 11, 2017 2:31 pm

Dziękuję Very Happy
Powrót do góry Go down
https://olus2210.wixsite.com/reignrc
Ines Abraham
Moderator
Ines Abraham


Liczba postów : 238
Join date : 14/08/2015
Age : 23
Skąd : Noeville

♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM Empty
PisanieTemat: LS Dragon   ♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM EmptyNie Lis 19, 2017 8:20 pm

♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM 2zvd9
LS Dragon
Dragona kupiliśmy już dosyć dawno, ale dopiero teraz doczekał się swojego zdjęcia Smile
W CASie zmieniłam mu tylko shiny. Matkobosko, koń nie do poznania *^*
Powrót do góry Go down
https://olus2210.wixsite.com/reignrc
Ines Abraham
Moderator
Ines Abraham


Liczba postów : 238
Join date : 14/08/2015
Age : 23
Skąd : Noeville

♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM Empty
PisanieTemat: Re: ♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM   ♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM EmptySob Maj 05, 2018 8:13 pm

♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM 2FWSG
Ines Abraham & Minstrel RC-Wiosenne Zawody Ujeżdżeniowe
<Od autorki>
Woah, chyba wrócę do albumów na ZJ. Dawno mnie tu nie było... Postaram się w końcu wrzucić coś od czasu do czasu. Nie chce mi się już działać dla "lajków" na Facebooku, tylko dla samej siebie. Tamten rozdział chyba mogę uznać za zamknięty
Sporo się u mnie pozmieniało... Od czego by tu zacząć? Miałam około półroczną przerwę. Niby coś dodawałam, ale nie starałam się tego obrabiać jakoś ładnie i precyzyjnie, ot wrzucić byle co, "niech się cieszo". Będę się starała powoooooli wracać, ale nie obiecuję, że kiedykolwiek znów zajmę się wszystkim tak w 100%. Przez to Time Of Warmbloods przejęła Bianca Young Bjornson, nie chcę żeby to wydarzenie od tak upadło, cieszy się sporą sympatią, zbyt dużą by to od tak zamknąć.
W RC nastąpiła naprawdę spora redukcja koni. Zajmę się wykreślaniem niepotrzebnych jakoś na dniach, nie będę ich sprzedawać bo komputer mi muli przy zapisywaniu plików i nie widzi mi się czekać pół godziny na plik z pikselowym konikiem. Także dlatego na tą chwilę wszelkie stanówki itp są nieaktywne. Stajnia jest od teraz tylko dla mnie, nie bawię się w interesy gdzie to ja jestem stroną sprzedającą bo zwyczajnie nie mam na to czasu...
Wygląd mojej strony www też będzie zmieniony (znowu). Będzie prostszy i skromniejszy, nie chce mi się bawić w dodawanie jakichś danych czy innych gadów. Zwykła, prosta strona typu ta własności Carmen od RDEC. Pewnie też przeniosę się na weebly, ale to się zobaczy.
Cóż, myślę że to wszystko póki co. Także do zobaczenia za parę dni (czyt. w momencie kiedy osoba kryjąca się za Ines będzie się na tyle nudzić żeby obrobić conieco)
Powrót do góry Go down
https://olus2210.wixsite.com/reignrc
Sponsored content





♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM Empty
PisanieTemat: Re: ♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM   ♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM Empty

Powrót do góry Go down
 
♠ Reign Riding Centre ♠ ALBUM
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Album Reign Riding Centre (RC)
» Album Redwood Riding Centre [15.04.2018 | RDRC Dar Khanum |
» Ardent Baldr Riding Centre
» Album Price Riding Academy
» Album Greenhallow Equestrian Centre

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Zakątek Jeździecki :: Archiwum :: Albumy-
Skocz do: