Zakątek Jeździecki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Album | Cuore d'oro Academy |

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Liv Selhi

Liv Selhi


Liczba postów : 57
Join date : 14/10/2016
Age : 22
Skąd : Poznań

Album | Cuore d'oro Academy | Empty
PisanieTemat: Album | Cuore d'oro Academy |   Album | Cuore d'oro Academy | EmptySob Maj 06, 2017 6:19 pm

O nas
Ośrodek Cears Stable powstał w grudniu 2016 roku. Aktualnie zajmujemy się treningiem koni do różnych dyscyplin. Oprócz tego rozpoczęliśmy hodowlę Achał-tekinów. Nasze stajnie znajdują się w Australii w South Durras. Część naszego terenu otaczają plaże i ocean, nad który często wybieramy się w tereny.


Nasza kadra


Kadra:

Nasz ośrodek


Ośrodek:

Nasze konie

wkrótce


Ostatnio zmieniony przez Laurie Cears dnia Pią Lip 21, 2017 5:50 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Liv Selhi

Liv Selhi


Liczba postów : 57
Join date : 14/10/2016
Age : 22
Skąd : Poznań

Album | Cuore d'oro Academy | Empty
PisanieTemat: Re: Album | Cuore d'oro Academy |   Album | Cuore d'oro Academy | EmptyPią Maj 12, 2017 9:04 pm

Pierwsze źrebaki naszej hodowli achał-tekinów, czyli (od lewej) Maubrouca BVB (Margaritta HS x KMEC Kili) oraz Sherardo BVB (CS Saragossa x KMEC Kili).

Album | Cuore d'oro Academy | 40947680808d8048c17ac1d09b2de53e
Powrót do góry Go down
Bella Sheridan
Moderator
Bella Sheridan


Liczba postów : 132
Join date : 03/08/2015
Age : 30

Album | Cuore d'oro Academy | Empty
PisanieTemat: Re: Album | Cuore d'oro Academy |   Album | Cuore d'oro Academy | EmptyPią Maj 12, 2017 9:29 pm

Jezu! Mój synek się nieźle spisał! Very Happy Przepiękne źrebaki!
Powrót do góry Go down
Liv Selhi

Liv Selhi


Liczba postów : 57
Join date : 14/10/2016
Age : 22
Skąd : Poznań

Album | Cuore d'oro Academy | Empty
PisanieTemat: Re: Album | Cuore d'oro Academy |   Album | Cuore d'oro Academy | EmptyPią Maj 12, 2017 10:15 pm

Dziękujemy Very Happy Myślę, że Kili'ego jeszcze nie raz wykorzystamy Very Happy
Powrót do góry Go down
Liv Selhi

Liv Selhi


Liczba postów : 57
Join date : 14/10/2016
Age : 22
Skąd : Poznań

Album | Cuore d'oro Academy | Empty
PisanieTemat: Re: Album | Cuore d'oro Academy |   Album | Cuore d'oro Academy | EmptyNie Cze 25, 2017 10:45 pm

CS Xerya

Pierwsza obróbka po ponad miesiącu przerwy, ale jestem mega zadowolona Very Happy Chyba nigdy nie wyszło mi tak dobrze hah. Chętnie przeczytam rady/komentarze na temat moich błędów, bo mogłam czegoś nie zauważyć  Wink Jedyne co mi się mocno nie podoba to grzywka :/

Album | Cuore d'oro Academy | 70b9bd58d1657debae816abb90d3ef97





małe porównanie:

1 obróbka Xerki (styczeń)
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/0b/8f/20/0b8f206c41501d0280dac1f7db8c6449.jpg

2 obróbka (koniec marca)
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/22/6d/9c/226d9c0b527d0229590bab2127f0002b.png

3 obróbka (dziś)
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/70/b9/bd/70b9bd58d1657debae816abb90d3ef97.png

myślę, że jakiś postęp jest hah


Ostatnio zmieniony przez Laurie Cears dnia Nie Lip 09, 2017 9:17 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Ines Abraham
Moderator
Ines Abraham


Liczba postów : 238
Join date : 14/08/2015
Age : 23
Skąd : Noeville

Album | Cuore d'oro Academy | Empty
PisanieTemat: Re: Album | Cuore d'oro Academy |   Album | Cuore d'oro Academy | EmptyNie Cze 25, 2017 11:18 pm

Jedyne co mnie razi w oczy to to, że ogon trochę sklejony i nie ma takich włosków na dole. A tak to obróbka całkiem całkiem Very Happy
Powrót do góry Go down
https://olus2210.wixsite.com/reignrc
Liv Selhi

Liv Selhi


Liczba postów : 57
Join date : 14/10/2016
Age : 22
Skąd : Poznań

Album | Cuore d'oro Academy | Empty
PisanieTemat: Re: Album | Cuore d'oro Academy |   Album | Cuore d'oro Academy | EmptyNie Cze 25, 2017 11:18 pm

spróbuję to jeszcze poprawić, dzięki Very Happy
Powrót do góry Go down
Liv Selhi

Liv Selhi


Liczba postów : 57
Join date : 14/10/2016
Age : 22
Skąd : Poznań

Album | Cuore d'oro Academy | Empty
PisanieTemat: Re: Album | Cuore d'oro Academy |   Album | Cuore d'oro Academy | EmptyPią Lip 21, 2017 6:51 pm

Bierzemy nasze konie w obroty, czyli Galcia na skokach luzem. Z wszystkimi naszymi końmi pracujemy teraz nad rozluźnieniem, a konie skokowe dostają dodatkowy wycisk czyli skoki w korytarzu.
Tym razem przyzwyczajamy Galadrielle do skoków z basenikami. Na hali, bo przez ostatnie burze maneże zalane. Stajnie w przebudowie [pierwszy raz buduję sama cały ośrodek, mam nadzieję, że wyjdzie znośnie :')], a nasza Le Espérance pojechała do nowego domu, gdzie na pewno rozwinie się sportowo C:


Bardzo, ale to bardzo nie podoba mi się to zdjęcie. Jestem mega zawiedziona :/ Grzywę próbowałam zrobić przez 40min, ale nic nie wychodziło, więc skończyło się na marnym irokezie Neutral Masakra.



Album | Cuore d'oro Academy | E34cc083b4a278010faa0e31ea490972



A tak już poza simsami, od pół roku pracuję z pewną ok. 14 letnią klaczą. Była strasznie sztywna, nigdy nie schodziła głową w dół, praca zadu u niej nie istniała, często wyłamywała przy skakaniu, nie umiała zrobić lotnych, ani chodzić od dosiadu - jedynie wodze.
Postawiłam sobie główny cel, czyli sprawić, żeby w końcu się rozluźniła. Przy okazji uczyłam ją lotnych oraz chodzenia jedynie od dosiadu.
Po 2/3 miesiącach ćwiczeń rozluźniających - pierwsze obniżenie głowy w stępie. Moje szczęście wtedy było nie do opisania. Być może to dużo czasu, ale w czasie roku szkolnego jeździłam do niej tylko raz w tygodniu.
Z każdą jazdą było nieco lepiej. Po 4 miesiącach wspólnej pracy - pierwsze żucia wędzidła, oraz lotne bez żadnej przeszkody/drąga.
I nagle - koń kuleje. 3 tygodnie przerwy (gdzie jeździłam już do niej 2 razy w tyg). Wczoraj byłam u niej pierwszy raz od czasu tej przerwy. Wcześniej już miała 2 jazdy z właścicielką, więc energia jej nie roznosiła Very Happy W trakcie jazdy i po: szok i euforia. W pierwszej połowie była dość sztywna, ale za to skupiona i pracowała zadem, a w drugiej.. W stępie i kłusie łeb w dół. Tak nisko jak nigdy. Automatycznie podstawiała grzbiet, a jej chody były niesamowicie miękkie. Mówię wam - zupełnie inny koń. Tempo równe i ogólnie miód. Przepraszam, że tu o tym piszę, ale po prostu mega się z tego cieszę, a znajomi konno nie jeżdżą :/
Powrót do góry Go down
Cheryle Rudis

Cheryle Rudis


Liczba postów : 108
Join date : 25/01/2017
Age : 26
Skąd : Polska

Album | Cuore d'oro Academy | Empty
PisanieTemat: Re: Album | Cuore d'oro Academy |   Album | Cuore d'oro Academy | EmptyPią Lip 21, 2017 8:07 pm

W takim razie gratulacje i życzę dalszych sukcesów z panienką Smile
Powrót do góry Go down
http://www.photoblog.pl/heroesstables
Liv Selhi

Liv Selhi


Liczba postów : 57
Join date : 14/10/2016
Age : 22
Skąd : Poznań

Album | Cuore d'oro Academy | Empty
PisanieTemat: Re: Album | Cuore d'oro Academy |   Album | Cuore d'oro Academy | EmptyPią Lip 21, 2017 8:42 pm

Dziękuję bardzo Very Happy Teraz będziemy szlifować lotne i chody boczne ^^
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Album | Cuore d'oro Academy | Empty
PisanieTemat: Re: Album | Cuore d'oro Academy |   Album | Cuore d'oro Academy | Empty

Powrót do góry Go down
 
Album | Cuore d'oro Academy |
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Album Price Riding Academy
» Album CRE
» Album CLEC
» Album GHEC
» Album SSSS

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Zakątek Jeździecki :: Archiwum :: Albumy-
Skocz do: