IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

[WYNIKI] Time Of Warmbloods-Święto koni gorącokrwistych

Go down 
AutorWiadomość
Theodosia Bartow
Moderator

Liczba postów : 234

PisanieTemat: [WYNIKI] Time Of Warmbloods-Święto koni gorącokrwistych   Pią Wrz 09, 2016 7:08 pm

WYNIKI TOW JUŻ SĄ!  Very Happy

Zaistniało także kilka zmian

• Konie, które były w niepełnej* kategorii mają przyznane miejsca jak normalne konie. Jest to pierwsze w historii TOW i na razie jeszcze "eksperymentujemy" co i jak. W tej edycji na razie sprawy wyglądają w ten sposób Wink Mam nadzieję, że nie sprawia to problemu...
  • Żadne kategorie nie zostały zlikwidowane
  • Z przykrością muszę powiadomić, że filmu końcowego nie będzie ze względu na brak czasu organizatora

Dziękujemy za udział i gratulujemy zarówno wygranym, jak i pozostałym! Mam nadzieję, że TOW sprawiło Wam przyjemność i wystartujecie w edycji zimowej, która wstępnie planowana jest na luty 2017 Smile Cieszymy się, że mogliśmy podziwiać tak wspaniałe pary, których było, nie powiem, bardzo dużo jak na pierwszą edycję Smile
Serdecznie dziękujemy także wszystkim sędziom za chęć i zapał do oceniania.
Specjalne podziękowania składamy także Angelice Freeze, która pomogła nam w dość ciężkiej sytuacji związanej z przyznawaniem miejsc

Gdyby pojawiły się jakiekolwiek błędy w tabelach, proszę NIEZWŁOCZNIE powiadomić mnie w komentarzu pod postem!

*niepełna kategoria-kategoria licząca mniej niż 3 startujące pary

Powrót do góry Go down
https://olus2210.wixsite.com/reignrc
Claudia Raven

Liczba postów : 201

PisanieTemat: Re: [WYNIKI] Time Of Warmbloods-Święto koni gorącokrwistych   Pią Wrz 09, 2016 7:33 pm

Jejkuu <3 Z Ravkiem I miejsce :DD
Powrót do góry Go down
http://www.photoblog.pl/arabowelove/

[WYNIKI] Time Of Warmbloods-Święto koni gorącokrwistych
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gonitwa koni w Sherwood
» Podmiejska stadnina koni~
» Bezludna Wyspa - Survival Time.
» Stadnina koni