Zakątek Jeździecki
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 FAQ - czyli najczęściej zadawane pytania

Go down 
AutorWiadomość
Zakątek Jeździecki
Admin
Zakątek Jeździecki


Liczba postów : 14
Join date : 14/07/2015

FAQ - czyli najczęściej zadawane pytania Empty
PisanieTemat: FAQ - czyli najczęściej zadawane pytania   FAQ - czyli najczęściej zadawane pytania EmptyWto Lip 14, 2015 6:03 pm

Czym jest Zakątek Jeździecki?

Zakątek Jeździecki to forum, nawiązujące do fikcyjnych stajni i ośrodków jeździeckich tworzonych w grze The Sims 3.

Czemu ma służyć to forum?

Chcemy stworzyć środowisko, dzięki któremu cała koniowo-simowa społeczność z Polski, skupi się w jednym miejscu i zarazem będzie się powiększać. Pragniemy pomóc osobom zaczynającym przygodę z prowadzeniem wirtualnej stajni: dać kilka wskazówek dotyczących edycji zdjęć, budowy ośrodków, pobierania dodatków lub bawienia się genetyką w CAS'ie.  

Czy aby być użytkownikiem forum trzeba posiadać tablet graficzny?


Nie. Tablet nie jest obowiązkowy, aczkolwiek bardzo ułatwia pracę.

Jaki tablet graficzny kupić?

Wacom Bamboo jest najczęściej wybieranym tabletem graficznym w społeczności sim-artystów, większość osób jest z niego zadowolona.

Jakie mody mogą sprawić, że moja gra będzie bardziej realistyczna?

Przede wszystkim mody na światło:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Realistyczne maści i dodatki:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Jakie modyfikacje warto pobrać?


[You must be registered and logged in to see this link.]

Czy warto rejestrować się na Cavaletti-Sims?

Oczywiście! Jest tam pełno rzeczy, które po prostu trzeba mieć w grze! Warunkiem, oczywiście, jest znajomość języka angielskiego.

Dlaczego od razu nie mogę obejrzeć całego forum, mimo że założyłem/am konto?

Forum jest zablokowane dla osób z zewnątrz. Musisz poczekać, aż twoje konto zostanie zaakceptowane przez Administratora.

Czy zwykli użytkownicy mogą organizować zawody?

Tak, lecz najpierw trzeba zapytać się administracji.

Czy w moim ośrodku mogą mieszkać jednorożce/pegazy?

Tutaj staramy się, aby nasza gra zachowała realizm. Nikt nie zabroni Ci hodować nadprzyrodzonych stworzeń, ale nie możesz pokazywać ich na forum. Od tego będzie specjalny temat w Kafejce. Taka sama sytuacja tyczy się maści - trzymamy się realizmu, nie tworzymy fioletowych koni fryzyjskich.

Czy jeżeli nie będę się długo udzielać na forum, mogę zostać usunięty bądź zablokowany?

Tak. Jeżeli zakładasz tutaj konto, znaczy że chcesz się udzielać na forum. Brak aktywności daje do zrozumienia, że nie korzystasz już ze strony i niepotrzebnie zapychasz miejsce. Konto zostaje usunięte po 4 miesiącach nieaktywności.
Powrót do góry Go down
 
FAQ - czyli najczęściej zadawane pytania
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Zakątek Jeździecki :: Poczekalnia :: FAQ-
Skocz do: